Odporúčame túto zelenú farebnú explóziu na vytvorenie atraktívneho, až výrazného vzhľadu dezertov. Ozdobte napríklad tortu v výstredných farbách. Husté guľaté, zlaté a červené perly a stredne veľké biele guličky v zmesi sú plnené chrumkavou lahodnou čokoládou. Pekné a mäkké a určené na jedlo. Žiadne tvrdé kúsky cukru. Chcete si užiť obľúbené posýpky, nasypte obsah balenia do väčšej misy či pohára a premiešajte.
Balenie obsahuje: 90 g
cukor, pšeničný škrob, glukóza, zemiakový škrob, glukózový sirup, slnečnicový olej, ryžová múka, rastlinný olej (kokosový), mliečna čokoláda [cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: Pšeničná krupica, stabilizátor: arabská guma; ryžový škrob, farbivá: E100, E101, E120, E171, E161b; E174; nosič: E555; želatína (rybia), leštenie: šelak, E901, karnaubský vosk, E464, môže obsahovať stopy orechov.
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1761 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 420,8 kcal |
| Tuk | 5,3 g |
| - z toho nasýtených | 2,8 g |
| Sacharidy | 91,1 g |
| - z toho cukry | 82,3 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Soľ | 0,1 g |
| Kategória: | Zmes na zdobenie cukrom |
| Vianočné zdobenie | |
| Vianočné ozdoby a posypy | |
| Výrobca | Super Streusel |
| EAN | 4260658666942 |
| Kód produktu | 121401 |